نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو ، یکی از بزرگترین شرکت های خودرو سازی در ایران، ایران خودرو می باشد که نام تجاری آن ایکو است. این شروکت انواع ماشین های داخلی را تولید می کند. همچنین دفتر مرکزی ایران خودرو در تهران قرار دارد. این شرکت در ابتدا ایران ناسیونال نام داشت. از اولین گروه تولیدات آن می توان اتوبوس را نام برد.
با گذشت زمان کارخانه ی ایران خودرو باز شده و ساخت انبوه خودرو های مختلف در آن کلید خورد. از سال 1346 تا 1357 پیکان در مدل های کار، لوکس، جوانان، وانت و استیشن ساخته شد. با گذشت زمان ایران خودروف خودکفا شد و به تولید و عرضه ماشین های ایرانی پرداخت. در ادامه با نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو بیشتر آشنا می شویم.

نمایندگی خودرو

نمایندگی خودرو یا نمایشگاه اتومبیل گونه ای از کسب و کار می باشد که خودرو های جدید یا کارکرده را به صورت خرده فروشی عرضه می کند. این عرضه از طریق انعقاد قرارداد با خودروسازها یا شرکت های تابع آن صورت می گیرد. نمایندگی ایران خودرو خدمات تعمیر، نگهداری، گارانتی و فروش قطعات یدکی خودروهای معامله شده را ارائه می کند.

در سال های نخست فعالیت صنعت خودرو سازی، اتومبیل های اولیه، به طور مستقیم توسط خودرو سازان به مشتریان فروخته می شدند. اولین نمایشگاه و یا نمایندگی خودرو در ایالات متحده در سال 1898 توسط ویلیام متیزگر تاسیس شد. برای نصب گیربکس اتوماتیک خودرو خود می توانید به نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو مراجعه کنید.

صنعت خودرو سازی

صنایع خودرو سازی شامل همه بخش های طراحی، توسعه، تولید، بازار و فروش لوازم نقلیه موتوری می باشد. مجموعه ای از شرکت ها و کارخانه هایی که در طراحی، ساخت، بازاریابی و فروش وسایل نقلیه موتوری دخیل می باشند، بخشی از این صنعت هستند. سالانه بیش از 260 میلیارد گالن بنزین و گازوئیل برای خودرو ها استفاده می شود. ایران خودرو یکی از این صنایع به حساب می آید که انواع خودرو های پژوف 206، سمند و … را به تولید رسانده است.

نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو

نمایندگی ایران خودرو در راستای رضایتمندی و اعتماد سازی نسبت به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و بازسازی تمامی گیربکس های اتوماتیک محصولات ایران خودرو تاسیس و راه اندازی شده است. با راه اندازی آن علاوه بر انتقال دانش و تکنولوژی به ایران، تعدا زیادی از افراد تحصیل کرده و با استعداد در آن مشغول به کار شده اند.
تعمیرات اساسی کلیه گیربکس های اتوماتیک مانند انتقال پیوسته، کلاچ برقی، دبل کلاچ، AT و … در نمایندگی ایران خودرو امکان پذیر می باشد. پس می توان گفت که تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک بخش اصلی خدماتی می باشد که در نمایندگی ایران خودرو ارائه می شود. زیرا گیربکس خودرو از مهم ترین لوازم یدکی آن می باشد و نقشی کلیدی در عملکرد بازدهی خودرو ایفا می کند.
اگر خودرو شما گیربکس دستی دارد و می خواهید آن را به اتوماتیک تبدیل کنید. یا گیربکس اتوماتیک خودرو شما دچار مشکل شده است. می توانید برای ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده به نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو مراجعه کنید.

محصولات و خدمات ایران خودرو

ایران خودرو محصولات و خودرو های ایرانی نظیر 207، 405، آریسان، تارا، تندر نود و … را به تولید می رساند. همچنین خدمات زیر را با شرکت های نام برده عرضه می کند.

1- ایساکو

ایساکو شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی محصولات ایران خودرو می باشد. خودرو ها انواع لوازم یدکی را دارند که در صورت خرابی آن ها باید قطعاتی با کیفیت جایگزین آن شوند. گیربکس، موتور، فن، رادیاتور، باطری و … از قعات و لوازم یدکی خودرو می باشند. گیربکس مهمترین بخش بعد از موتور می باشد که وظیفه آن ایجاد تناسب بین سرعت موتور و چرخ های خودرو است.
ایساکو در قالب شرکت سهامی خاص بنیان شده است. این شرکت دارای فروشگاه هایی در سراسر ایران می باشد. همچنین محصولات آن دارای نشان تجاری این شرکت هستند.

2- امداد خودرو

امداد خودرو شرکتی می باشد که خدمات امدادی را در همه ی ساعات شبانه روز در سراسر ایران اراه می دهد. این شرکت برای افرادی که ماشین خود را از ایران خودرو خریداری می کنند، در دسترس می باشد. در صورت داشتن کارت های ایران خودرو، امکان استفاده از خدمات امداد خودرو به صورت رایگان وجود دارد.

سخن آخر

اکثر ما حداقل یک بار برای خرید خودرو به نمایندگی های مجاز آن مراجعه کرده ایم اما کمتر به بخش مدیریت آن توجه نشان داده ایم. فعالیت در نمایندگی های خودرو چارچوب و قوانین خاص خود را دارد که رعایت آن ها الزامی می باشد.
برای فعالیت در نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو باید از این قوانین که از سوی شرکت و تولید کننده خودرو تعیین می شود، آگاه باشید. زیرا آگاهی شما، شما را در پیشبرد هدف هایتان کمک خواهد کرد. نمایندگی نصب گیربکس اتوماتیک ایران خودرو یکی از نمایندگی هایی می باشد که برای خودرو های ایران خودرو خدمات خود را عرضه می کند.